چگونه فال آینده خود را بگیریم؟

طالع‌بینی، نوعی پیشگویی که شامل پیش‌بینی وقایع زمینی و انسانی از طریق مشاهده و تفسیر ستارگان ثابت، خورشید، ماه و سیارات است. طرفداران طالع‌بینی و گرفتن فال آینده معتقدند که درک تأثیر سیارات و ستارگان در امور زمینی به آنها امکان می‌دهد که هم سرنوشت افراد، گروه‌ها و ملت‌ها را پیش‌بینی کنند و هم بر آنها تأثیر بگذارند. اگرچه طالع‌بینی اغلب در طول تاریخ خود به عنوان یک علم در نظر گرفته می‌شود، اما امروزه به طور گسترده‌ای در تضاد با یافته‌ها و نظریه‌های علم مدرن غربی در نظر گرفته می‌شود.

برای گرفتن فال حافظ آنلاین کلیک کنید

ماهیت و اهمیت طالع بینی

طالع‌بینی روشی برای پیش‌بینی وقایع دنیوی است که بر این فرض استوار است که اجرام آسمانی به ویژه سیارات و ستارگان در ترکیب‌ها یا پیکربندی‌های دلخواهشان (که صورت‌های فلکی نامیده می‌شوند) در نظر گرفته می‌شوند و به نحوی تغییرات در جهان زیر ماه را نشان می‌دهند.

مبنای نظری این فرض از نظر تاریخی در فلسفه هلنیستی نهفته است و طالع بینی را به طور بنیادی از نشانه‌های آسمانی متمایز می‌کند. طالع بینی تا حد زیادی برای پیش‌بینی رویدادهای آینده استفاده می‌شود و همچنین می‌تواند به عنوان وسیله‌ای برای خلاص‌شدن از شر هر نوع بدی مربوط به موقعیت‌های سیاره‌ای مورد استفاده قرار گیرد.

این مفهوم که اجسام سیاره‌ای در منظومه شمسی واقعاً می‌توانند چشم‌اندازی از آینده ارائه دهند از دیرباز مردم را مجذوب خود کرده‌است. علایق ما به گرفتن فال آینده از نگاه منظم به بخش علائم زودیاک روزنامه گرفته تا تصمیم‌گیری‌های مهم در زندگی مرتبط با ازدواج، امور مالی و شغلی و حتی پیش‌بینی‌های سلامتی را شامل می‌شود. مشخص است که بسیاری از افراد موفق برای تصمیم‌گیری در زندگی خود با اخترشناسان مشورت کرده‌اند.

چرا طالع بینی مهم است؟

نمودار تولد نجومی هر‌یک از ما مستقل از نظرات فردی است.گاهی‌اوقات از خود می‌پرسیم: «چرا این کار را می‌کنم؟ در زندگی من چه اتفاقی می‌افتد؟ چرا باید این را ببینم؟» و غیره. اینجاست که طالع‌بینی نظر جدیدی را در زندگی ما به ارمغان می‌آورد. طالع‌بینی به این معنا نیست که ما باید تنها به سرنوشت وابسته باشیم. طالع‌بینی قویاً به این اعتقاد دارد که “کارمای امروز سرنوشت فردا است”. طالع‌بینی مسیر زندگی را روشن می کند و این کاملاً انتخاب ماست که آیا می‌خواهیم در این مسیر حرکت کنیم یا نه.

گرفتن فال آینده به ما کمک می‌کند تا بدانیم وقتی فاز بد زندگی خود را می ‌بینیم چگونه می‌توانیم بهترین استفاده ممکن را از این ابزارها در زندگی به نفع خود داشته باشیم. طالع‌بینی ارتباط بین گذشته، حال و آینده ما است. هیچ طبقه، مذهب، جنسیت و ملیتی را نمی‌شناسد. این به سادگی به اصول مهم زندگی روزمره ما مربوط می‌شود.

سه افسانه درباره طالع بینی که نباید باورشان کنید

تمرین خواندن ستارگان برای به دست‌آوردن بینش در زندگی ما هزاران سال است که وجود داشته است و با این حال هنوز به شدت درک نشده است. در حالی که خواندن طالع‌بینی‌های سرمقاله در مجلات مطمئناً سرگرم‌کننده است، اما معنای کامل این ابزار قدرتمندی را که می‌توانیم برای حرکت در جهان خود از آن استفاده کنیم، منتقل نمی‌کند. در حقیقت، گرفتن فال آینده به هر فرد این قدرت را می‌دهد که کنترل زندگی خود را به روشی کوچک در دست بگیرد و در‌نهایت، سرنوشت فردی خود را محقق کند. اما برای استفاده از این نقشه راه ارزشمند، برخی باورهای غلط باید برطرف شود.

افسانه شماره 1: طالع بینی با جادو، فعالیت های ماوراء الطبیعه یا روانی ارتباط دارد.

کسانی که به طالع‌بینی اعتقادی ندارند، اغلب آن را به عنوان چیزی اسرارآمیز می بینند، اما حقیقت این است که طالع‌بینی واقعاً بر اساس ظاهر کیهان در روز تولد شما است. جزء اصلی مورد استفاده در طالع‌بینی نمودار تولد است که با اطلاعاتی درباره زمان و مکان تولد شما ایجاد می‌شود. نمودار به خودی خود نشانی از ظاهر سیارات، ستارگان و کیهان در آن لحظه دقیق است. پس منطقی است که طالع‌بینی جیوتیش نیز نامیده می‌شود که به «علم نور» ترجمه می‌شود. چه نوع نوری؟ نور افلاک که به زمین می‌رسد.

این شامل آشکار، خورشید و ماه، و همچنین تمام سیارات دیگر است. اگرچه علم گرفتن فال آینده دقیقاً همان نوع علمی نیست که در مدرسه آموخته‌اید، اما شباهت‌هایی دارد و به هیچ وجه عرفانی نیست. این به سادگی بر اساس اشیایی است که ما می‌دانیم در جهان هستند، و هیچ چیز مرموز در مورد آن وجود ندارد.

افسانه شماره 2: طالع بینی فقط یک سرگرمی سرگرم کننده است.

بسیاری از مردم از خواندن فال آنلاین لذت می‌برند و آن را فقط یک سرگرمی سرگرم‌کننده می‌دانند. در حقیقت، طالع‌بینی بسیار معنادارتر از این بحث است. طالع‌بینی ودایی عمیقاً به کارما و تناسخ وابسته است. این یک باور رایج است که وقتی فردی می‌میرد، روح او بدنش را ترک می‌کند. در سنت ودایی، ضمیر ناخودآگاه با روح به عنوان بخشی خوانده می‌شود که تمام خاطرات، احساسات، عواطف، خواسته‌ها، تجربیات و البته کارمای انباشته شده یک فرد را حمل می‌کند.

این ضمیر ناخودآگاه درست و غلط را نمی‌شناسد و هیچ مهارت منطقی ندارد. فقط وجود دارد اما برای اینکه هر یک از آن اطلاعات مورد استفاده قرار گیرد، روح باید خود را به بدن متصل کند. این فرآیند به طور خودکار اتفاق می‌افتد و ناخودآگاه شما در واقع انتخاب می‌کند که چه زمانی به دنیا بیایید، از چه والدینی، در چه زمانی و در کدام مکان. از این نظر، گرفتن فال آینده و نمودار تولد شما، بذر عاقبت کارمای شما را نشان می‌دهد که به نقطه ثمر رسیده و سرنوشت شما را در این زندگی رقم زده است. این اساساً کارمای انباشته‌شده شماست.

افسانه شماره 3: طالع بینی می تواند آینده را پیش بینی یا تغییر دهد.

این شاید خطرناک‌ترین مبحثی باشد که مردم در مورد طالع‌بینی فرض می‌ کنند. برخلاف تصور عموم، هدف آن حدس‌ زدن آنچه در آینده برای شما اتفاق می‌افتد نیست. در عوض، قرار است ابزاری راهنمایی باشد که به شما قدرت می‌دهد تا آگاهانه تصمیم بگیرید و از خندق‌ های زندگی اجتناب کنید. به شما کمک می‌ کند تا با یگانگی جهان هماهنگ بمانید. و وقتی همسو نیستید و همه‌چیز به اشتباه پیش می‌رود، می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری بهتر کمک کند.

بسیاری از مردم همچنین فکر می‌کنند که یک ستاره‌شناس یا فالگیر می‌تواند زندگی یا سرنوشت آنها را تغییر دهد. این ممکن نیست. به این موضوع فکر کنید: یک ستاره‌شناس سرنوشت شما را خلق نکرده است، بنابراین نمی‌تواند آن را تغییر دهد. در واقع این شما و کارمای ناخودآگاه و انباشته‌شده شما است که سرنوشت شما را خلق می‌کند. در زندگی، گرفتن فال آینده این شانس را به شما می‌دهد که انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌ هایتان را کمی ویرایش کنید. شما آن را ایجاد کرده‌اید، بنابراین مقداری قدرت برای کنترل آن دارید، اما نمی‌توانید همه چیز را تغییر دهید.

روش های مختلف پیش بینی آینده

همه کنجکاو هستند که در مورد آینده خود بدانند. برای رفع این حس کنجکاوی روش‌های زیادی برای فال‌گیری وجود دارد. این روش ها نه تنها در ایران، بلکه در سایر نقاط جهان نیز رایج است. هر روش ویژگی های خاص خود را دارد. اجازه دهید در مورد برخی از این روش‌ها صحبت کنیم.

کف بینی

در کف‌بینی، آینده بر اساس خطوط و پایه‌های دست، نشانه‌ها، ویژگی‌های فیزیکی و قابل توجه، شکل دست‌ها و پاها و همچنین ناخن‌ها پیش‌بینی می‌شود. با استفاده از این روش، افرادی که اطلاعاتی در مورد تاریخ تولد یا ساعت خود ندارند، می ‌توانند از آینده خود مطلع شوند. نخل‌شناسی شاخه‌ای باستانی از طالع‌بینی است. خطوط روی کف دست را تجزیه و تحلیل می‌کند تا شخصیت و آینده فرد را مشخص کند. به آن «کارامانسی» نیز می‌گویند.

گرفتن فال آینده با کف‌بینی محدود به فرهنگ، منطقه یا مذهب خاصی نیست. این در انواع انحرافات فرهنگی در سراسر جهان یافت می‌شود. بنابراین، نسخه‌های مختلفی برای تجزیه و تحلیل خطوط روی کف دست و سایر ویژگی‌های دست موجود است. به افرادی که به این هنر مشغول هستند، دست تحلیلگر می‌گویند.

عددشناسی

امروزه محبوبیت عدد‌شناسی به سرعت در حال افزایش است. در کشورهای غربی این روش بسیار رایج است. در این روش اعداد نام، اعداد ریشه و اعداد سرنوشت نقش حیاتی دارند. اعداد در نظر گرفته‌شده از 1 تا 9 هستند. سه عدد مهم در اعداد، یعنی اعداد نام، اعداد ریشه و سرنوشت باید با هم سازگار باشند.

اگر با هم سازگار نباشند، برای فرد خوش‌یمن تلقی نمی‌شود. در این شرایط، راه‌حل مطابقت دادن این اعداد است. برای ایجاد تطابق بین این سه عدد می‌توان تغییراتی در نام بومی ایجاد کرد. اعداد ریشه و سرنوشت بر اساس تاریخ تولد بومی تعیین می‌شود، اگرچه اعداد نام بر اساس الفبای انگلیسی تعیین می‌شوند.

کارت های تاروت

این روزها روش گرفتن فال آینده از طریق کارت‌های تاروت بسیار رایج شده است. 78 کارت وجود دارد که 1 تا 21 کارت اصلی و 56 کارت باقی‌مانده کارت‌های معمولی هستند. در این سیستم، قبل از اینکه از فرد خواسته شود یک کارت را از بین تمام کارت‌ها انتخاب کند، کارت‌ها باید با هم مخلوط شوند و سپس اخترشناسان بر اساس کارت انتخاب‌شده نتیجه را اعلام کنند.

سفر در زمان با گرفتن فال آینده

طالع‌بینی اساساً یک نوع علم زمان است. هر لحظه در زمان دارای معنا، کیفیت یا اهمیت خاصی است. با تولد در یک لحظه خاص از زمان طبق نمودار نجومی، ما این کیفیت را دریافت می‌کنیم. فال شخصی نقشه راهنمای ما برای سفر در زمان روی زمین است. اعتقاد بر این است که مطالعه نمودار طالع بینی یا تهیه نمودار تولد چیزی کمتر از مطالعه علم نیست زیرا شامل مقدار زیادی علم نجوم است و تفسیر آن بر اساس قوانین شناخته‌شده خاصی است. در گرفتن فال آینده نمودار تولد شامل ترکیب‌های مختلفی از سیارات برای توصیف موقعیت‌های مختلف زندگی است که شامل توانایی‌های ذهنی و جسمی، حرفه، شراکت، ازدواج، فرزندان و مشکلات و غیره می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *